درباره ما

درباره ما

شرکت تاسیسات صنعتی کاویان مخزن راشد به شماره پروانه بهره برداری ۱۱۲/۷/۶۰۷۵۹۴ از اداره کل صنایع و معادن آذربایجان غربی  به عنوان شرکتی جوان و پیشرو در زمینه تولید انواع دیگ های صنعتی، مخازن تحت فشار و مبدل های حرارتی فعالیت دارد.

درباره ما
متریال استاندارد دیگ بخار

هدف ما

خط مشی شرکت بر استفاده از آخرین استاندارد های ملی و بین المللی جهت طراحی و ساخت محصولات مختلف تولیدی با بالاترین راندمان انرژی بوده و در همین راستا موفق به اخذ گواهی استاندارد ملی ۴۲۳۱ در زمینه ساخت و ۱۷۸۵۲ در زمینه مصرف انرژی به شماره پروانه ۶۱۸۹۱۱۶۰۰۵ از سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید.

چشم انداز ما

مفتخریم با استفاده از دانش فنی بروز، مواد اولیه و تجهیزات جانبی استاندارد و بکارگیری تکنسین های کارآزموده و نیز انجام بازرسی و آزمایشات کنترل کیفی مستمر در تمامی مراحل طراحی و تولید تحت نظارت سازمان ملی استاندارد ایران ، محصولاتی با کیفیت و راندمان بالا را عرضه می نماییم.

14 سال سابقه در خشان داشتیم

راه اندازی و تعمیر
0 +
رضایت مشتریان
0 +
پروژه موفق
0 +
ارسال و صادرات
0 +

چرا شرکت کاویان بویلر ؟

پلاک استاندارد دیگ بخار

پلاک استاندارد ملی و بین المللی مورد تایید سازمان استاندارد 

گارانتی معتبر دیگ بخار

تمـــــــام محصولات درای 36 ماه گارانتی 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشاوره تخصصی دیگ بخار

مشاوره تخصصی و رایگان جهت انتخاب محصول مناسب کسب و کارتان

نصب و راه اندازی دیگ بخار

محصولات تولید شده در کارخانه ها در انبار نگه داری می شوند.

نظرات مشتریان

عکس پروفایل

محمد رفیعی

 

با سلام و خسته نباشید به مجموعه کاویان 

دیگ بخار 3 تنی که دست شرکت ما رسید طبق سفارش کاملا با کیفیت و ظرفیت واقعی بود خواستم بعد از سه سال استفاده از دستگاه از شما تشکر  کنم .

زهرا مرادی

 

ممنونم از شرکت کاویان بویلر که تمام مراحل نصب و راه اندازی دستگاه برای ما انجام دادند و کامل با نحوه استفاده و نکات ایمنی استفاده از دستگاه آشنامون کردند.

نظرات مشتریان

حسن نظرآبادی

سلام آقای مهندس من از شما 5 سال پیش دیگ بخار خریدم چند وقت پیش مشکلی برای دستگاه پیش آمد که با تماس با شرکت شما در عرض یک روز شما مشکل ما را حل کردید خوشحالم از وقت شناسی شما و خدمات پس از فروش واقعیتان

رضایت از دیگ بخار

اکبر حسن پور

 

من چند سال پیش از شرکت دیگری دیگ بخار 5 تن خریداری کرده بودم امسال هم بنا به نیاز دیگ 5 تن دیگری از همان شرکت خواستم خریداری کنم که بنا به علت هایی منصرف شدم و با شرکت شما آشنا شدم دیگ بخار 5تن از شما خریداری کردم.

هر دو دیگ 5 تن هست و باید از نظر ظرفیت باید یکسان و استاندارد باشند  اما من بعد از چند سال متوجه کلمه ظرفیت واقعی پی بردم شرکت قبلی دیگ بخار 4 تن را به جای 5 تن به ما فروخته است اما با صحبت هایی که مشاوران فنی شما انجام دادم متوجه اختلاف این دو موضوع و تفاوت ظرفیت ها شدم ممنونم که ما را راهنمایی کردید تا خرید بهتری داشه باشیم